ДП "ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА" взяло участь у щорічному Міжнародному форумі «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо Державу»

03 November 2021

Щорічний Міжнародний форум «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо Державу», який відбувся 2 листопада у Києві, став політичним і технологічним фундаментом всеукраїнського Місяця кібербезпеки, який четвертий рік поспіль проводиться в Україні.

Багатопотоковий та різноплановий захід з кібербезпеки в цьому році прийняв кілька сотень учасників і понад 50 експертів-спікерів та експонентів в рамках профільної виставки. Форум мав секції присвячені: політичним, технічним, організаційним та просвітницьким темам.

Захід став Національним майданчиком для ознайомлення з потенціалом України в сфері кібербезпеки, обміну досвідом і актуальною інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада щодо виконання положень Стратегії кібербезпеки України «Безпечний кіберпростір – запорука успішного розвитку країни».

Серед головних тем було обговорено:

  • Кіберстійкість як основа безперервності бізнесу.
  • Подолання пробілу в навичках кібербезпеки, щоб скористатися можливостями цифрового перетворення.  
  • Закон і стандарти – скореговані кроки цифрового перетворення.

Компанія ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» стала одним з учасників Форуму з виступом на тему: «EDR vs XDR vs SIEM/SOAR. Чому не для всіх вони однаково корисні». У виступі було освітлено теми: аналіз вихідних даних, виявлення інцидентів інформаційної безпеки та оперативна реакція на виявлений інцидент з метою розслідування та мінімізації шкоди у якості головних завдань служби інформаційної безпеки, а також, як кілька рішень, що спрямовані на ці завдання – серед них EDR, XDR, SIEM, SOAR – відрізняються одне від одного, та коли яке слід впроваджувати.