Керовані сервіси у ІТ

Такий різновид ІТ-аутсорсингу, як «Керовані Сервіси у ІТ» (від англ. IT Managed Services) має на увазі передачу набору сервісів з обслуговування корпоративної ІТ-інфраструктури спеціалізованій компанії – постачальнику Керованих Сервісів (від англ. Managed Services Provider).

Сервисний центр

Сервісний центр компанії надає багато послуг з підтримки ІТ-инфраструктури замовників, виконання гарантійних зобов'язань з пітдтримки ІТ-інфраструктури замовників, виконання гарантійних зобов'язань за договорами постачання обладнання та програмного забезпечення, виконання зобов'язань за договорами на технічне обслуговування, виконання гарантійних та післягарантійних ремонтів обладнання, зокрема, поставленого іншими компаніями.

Служба підтримки

У компанії ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» функціонує Служба підтримки, що працює цілодобово. Ця послуга спрямована на постійне підвищення якості послуг, що ми надаємо, та задоволення найскладніших вимог наших замовників.

Центр підтримки мережевих рішень

Центр підтримки мережевих рішень компанії ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» є гарантом стабільності бізнес-процесів замовників, забезпечує безперебійну працю мережевої інфраструктури за максимальної потужності. Центр надає комплексні послуги з технічної підтримки та супроводження мережевої інфраструктури інформаційних систем.

Аудит мережевої та ІТ-інфраструктури

Обстеження (аудит) мережевої та ІТ-інфраструктури – це перевірка інформаційних систем, які використувує компанія, на предмет їх відповідності бізнес-процесам, що відбуваються у компанії, а також, відповідності міжнародним стандартам з наступною оцінкою ризиків збоїв у їх функціонуванні, та наданням детальних рекомендацій з усунення недоліків.

ІТ-консалтинг та аудит

Глибокі технічні знання спеціалістів нашої компанії, що підтверджено відповідними сертифікатами, дозволили нам отримати високі статуси у провідних світових компаній-виробників ІТ-ринку.