IP/MPLS-мережі

Сучасні рішення для операторів зв'язку, що поєднують простоту та надійність перевірених часом Ethernet-стандартів із сучасними технологіями мультипротокольної комутації на основі міток (IP/MPLS), забезпечують фундамент для транспортної інфраструктури та мають важливе значення для IP-мереж нового покоління, виступаючи справжньою базою конвергентних мереж.

CWDM/DWDM-мережі

Оптичні мережі надають широкі можливості нарощування ємкості мережі передачі даних, підвищення надійності фізичного середовища передачі даних, і навіть значно збільшують відстані передачі.

Керування та аналіз трафіку (DPI)

Постійне зростання популярності Інтернету, а також послуг ОТТ, породжує безперервне зростання трафіку в мережах операторів зв'язку.

Безпроводові канали зв'язку

Оператори зв'язку використовують бездротові канали у випадках, коли відсутня можливість організації провідних каналів чи його побудова неефективна.

Управління та моніторинг клієнтських пристроїв (CPE)

Надаючи сервіс доступу до Інтернету, телекомунікаційні оператори часто пропонують додаткову послугу обслуговування клієнтських пристроїв, таких як модеми xDSL, DOCSIS, WiMAX або маршрутизатори FTTB.

Інтеграція мобільної та фіксованої мережі оператора (FMC)

Сучасний бізнес стає все більш динамічним та мобільним. У зв'язку з цим зростають вимоги до мобільності послуг уніфікованих комунікацій, які використовуються різними організаціями.