ДП "ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА"

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» – лідер ринку інтеграції телекомунікаційних та корпоративних інформаційних систем, постачальник ІТ-послуг. Компанія утворена у 1993 році. Чисельність співробітників станом на 01.01.2022: 121 особа.

Наші напрямки:

  • ІТ-інфраструктура
  • Мережі
  • Інформаційна безпека
  • Інженерна інфраструктура
  • ІТ-послуги


ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» – партнер корпорації Cisco з 1997 року та перша компанія в Україні, яка виконала всі необхідні кваліфікаційні вимоги для отримання статусів Cisco Silver Certified Partner (2003) та Cisco Gold Certified Partner (2003).

Статус (Cisco Integrator Gold) в черговий раз підтверджено у 2021 році, і сьогодні компанія впевнено лідирує в Україні за рівнем компетентності у сфері продуктів, рішень та технологій Сisco.

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» має високі партнерські статуси у провідних світових ІТ-виробників: Cisco Integrator Gold, Oracle Partner, Hitachi Silver Solution Partner, Microsoft Gold Certified Partner.

У компанії функціонує "Центр ІТ-компетенцій". Основні завдання «Центру» – розробка, моделювання, експериментальне впровадження та тестування нових інтеграційних рішень. У «Центрі» широко представлені рішення, продукти та технології провідних партнерів ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА»: Cisco, Dell EMC, HPE, Microsoft, Oracle та інші.

Система управління якістю ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2015.

Система управління інформаційною безпекою ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 27001:2013.